Verslag reis Washington DC en New York
Zaterdag 9 januari 2010 om 18:19
Op 27 december vertrok ik samen met Niels en Stefan per vliegtuig naar Washington DC, waar we drie nachten verbleven. Op de eerste volledige dag hebben we alle drie een fiets gehuurd waarop we langs vrijwel alle bezienswaardigheden zijn gereden. Kortom, het witte huis, capitool, the mall (met de bekende pilaar) en alle monumenten. De andere dag hebben we een bezoek gebracht aan het Smithsonian Air and Space museum, waar (zoals de naam al zegt) lucht- en ruimtevaart gerelateerde zaken te vinden zijn. DC blijft een mooie, maar te gelijk vrij doodse stad, twee dagen is daarom meer dan genoeg.

Na een paar dagen Washington DC was het tijd om per Amtrak trein naar New York te verhuizen. Hier verbleven we eerst drie nachten buiten de stad (dit omdat ons hotel geannuleerd was) en de rest van de dagen in de stad. Op 31 december stonden we al rond 15 uur op Times Square om een goede plek te hebben voor de jaarwisseling. Dit betekende dat we ruim 9 uur hebben staan wachten. Gelukkig waren we niet de enige en werd gezorgd voor diverse optredens zodat we ons niet hebben verveeld (overigens was dit wel een eens maar nooit meer actie :)). Direct na het aftellen en de daadwerkelijke jaarwisseling gingen we per taxi richting Webster Hall, een club waar we tot vroeg in de morgen zijn geweest.

De rest van de dagen hebben we zo goed als alle bezienswaardigheden bekeken, het Empire State Building, de publieke bibliotheek, Grand Central station, central park, de Brooklyn bridge, het vrijheidsbeeld, ground zero, vele winkeltjes, etc. Tevens hebben we om 2 uur 's nachts Avatar in de bioscoop gezien (de 3d versie, op het grootste scherm in de USA).

Al met al een zeer geslaagde reis waarin ik toch nog veel nieuwe dingen heb gezien. Het weer viel over het algemeen ook heel erg mee (zaten we een paar zeer koude dagen bij, maar de rest van de dagen viel het mee en hebben we een prachtig blauwe lucht).
Selectie van relevante foto's uit het fotoboek:
P1000177
P1000296
P1000234
P1000127
P1000294
Mijn privé websites:
Mijn Twitter:
» Weer terug in Amersfoort. Auto is weer helemaal in orde gelukkig.
geplaatst op 03-09-2010 om 15:41
» Zo maakt Ford ze niet meer, wat een wagen. http://yfrog.com/mjrl3oj
geplaatst op 03-09-2010 om 09:48
Mijn weblog:

© 2006-2010 Erik de Vries